lisainfo

TALLINN

* Lastehoid – kõigi Alexela kontserdimajas toimuvate koosolekute raames on k 17.30-21.30 avatud lastehoid (fuajee kõrval kohvikus), kus lastele pakutakse eakohast tegevust ja nad on vahvate, armastavate inimeste hoole all. NB! Lastehoidu ootame lapsi al. 2,5-eluaastast.

* Tõlketeenus – kõigil Alexela kontserdimajas toimuvatel koosolekutel toimub sünkroontõlge vene keelde ja viipekeele tõlge vaegkuuljatele. NB! Tõlkesüsteemid saadavad fuajees.

* Ratastoolis külastajad on enam kui oodatud üritustest osa saama! Kontserdimajja sisenemiseks on kaks võimalust:

  1. Saabudes üritusele autoga, on Solaris Parkimismajas viidatud sissepääs Alexela Kontserdimajja ning seal on märgistatud kaks invaparkimiskohta. Parklast toob lift Teid 0-korrusele, kus asub fuajee ja riietehoid.
  2. Sisenedes Solaris Keskusesse Rävala puiestee poolsest sissepääsust, pöörake kohe vasakule. Seal näete musta Ametikäigu ust. Eelneval kokkuleppel ootab seal Kontserdimaja teenindaja, kes juhatab Teid edasi.

* Kohale jõudmine – täpsem info nii ühistranspordiga- kui autoga tulijaile on leitav siit: https://kontserdimaja.ee/asukoht-ja-parkimine/parkimine/

Scroll to Top